اسپیکر مانیتورینگ Yamaha HS5i

صدای دقیق و طراحی پیشرفته

اسپیکر مانیتورینگ اکتیو Yamaha HS5 بهترین انتخاب برای ضبط صدا در استودیوهای حرفه‌ای است. اسپیکرهای نیرفیلد یاماها (با مخروطی‌های مشهور سفیدرنگ خود) تبدیل به بخشی جدانشدنی از فضاهای ضبط امروزی شده‌اند. اسپیکر NS-10 نخستین محصول از این سری بود که در اواخر دهه‌ی ۷۰ میلادی به بازار عرضه شد. یاماها در این سال‌ها کیفیت اسپیکرهای خود را بهبود بخشیده است و اسپیکرهای سری HS از درایورهای بای‌امپلیفای و طراحی بدنه‌ی پیشرفته برای انتقال دقیق‌ترین صدا بهره می‌برند. Yamaha HS5 تمامی جزئیات را بدون تغییر به شما منتقل می‌کند.

 

 

اسپیکر مانیتورینگ Yamaha HS5 در یک نگاه:

  • درایورها و امکانات نصب بهینه‌سازی شده
  • آهنرباهای قدرتمند و طراحی مدار پیشرفته
  • بهترین پاسخگویی در تمامی شرایط آکوستیکی

 

درایورها و امکانات نصب بهینه‌سازی شده

درایورهای سری HS عملکردی بی‌نظیر دارند. همچنین امکانات نصب به کار رفته در این اسپیکرها به شکل اختصاصی و برای انتقال دقیق‌ترین صدا طراحی شده‌اند. نحوه‌ی قرارگیری پیچ‌ها و طراحی حلقه‌ی اتصال در HS5، لرزش‌ها و رزونانس اضافی را کاهش می‌دهد و در نتیجه به اسپیکر کمک می‌کند که صدا را با دیستورشن بسیار کم به مخاطب منتقل کند. یاماها همچنین از آهنرباهای بهینه‌سازی شده برای تقویت پاسخگویی در فرکانس‌های بیس بهره می‌برد. قاب به کار رفته در توییتر این دستگاه نیز طراحی پیشرفته‌ای دارد که از هدر رفتن انرژی دستگاه جلوگیری می‌کند. در نتیجه فرکانس‌های بالا با تمامی جزئیات به مخاطب منتقل می شوند. این قاب همچنین بسیار ضخیم است و رزونانس اضافی صدا را کاهش می‌دهد. در نتیجه پاسخگویی صدا در تمامی محدوده‌ی فرکانس به بهترین شکل صورت می‌گیرد.

 

آهنرباهای قدرتمند و طراحی مدار پیشرفته

مانیتورهای سری HS از آهنرباهایی بسیار بزرگ استفاده می‌کنند. ابعاد بزرگ این آهنرباها و طراحی مدار پیشرفته‌ی آن‌ها به اسپیکر کمک می‌کند که در اجراهای زنده صدایی قدرتمند، دقیق و متمرکز را ارائه کند. در نتیجه پاسخگویی فرکانسی و محدوده‌ی دینامیک اسپیکر تا جای ممکن افزایش پیدا کرده است.

 

بهترین پاسخگویی در تمامی شرایط آکوستیکی

اسپیکر مانیتورینگ Yamaha HS5 عملکرد بی‌نظیری دارد و به شما اجازه می‌دهد که میکس‌های خود را با تمامی جزئیات اولیه مانیتور کنید. همچنین می‌توانید در زمان سفر و جابجایی از این اسپیکرها برای شنیدن صدایی دقیق استفاده کنید. HS5 مجهز به کنترل‌های مختلف از جمله High Trim برای تنظیم جزئیات صدا بر اساس شرایط آکوستیک اتاق است. پس اگر در استودیویی پیشرفته یا یک ون صدابرداری ساده فعالیت می‌کنید، با استفاده از این کنترل‌ها می‌توانید به سادگی اسپیکر را با شرایط محیطی خود تطبیق دهید.

 

ویژگی های کلیدی

  • درایورها و امکانات نصب بهینه‌سازی شده
  • ووفر ۵ اینچی و توییتر ۱ اینچی
  • آهنرباهای بزرگ و مدار آهنربا با طراحی پیشرفته
  • دو امپلی فایر داخلی (ووفر ۴۵ وات و توییتر ۲۵ وات)
  • پاور امپ‌ها با توییتر و ووفر دستگاه هماهنگی کامل دارند
  • طراحی اختصاصی بدنه برای از بین بردن رزونانس اضافی
  • کنترل‌های فرکانس و High Trim برای تنظیم صدا بر اساس شرایط آکوستیک اتاق

 

 

مشخصات توضیحات
سایز ووفر 5 اینچ
جنس ووفر
نوع ووفر Cone
توان ووفر 45 وات برای هر اسپیکر
سایز تویتر 1 اینچ
جنس تویتر
نوع تویتر Dome
توان تویتر 25 وات برای هر اسپیکر
رنج پاسخ فرکانسی 54Hz – 30Khz
تنظیمات کالیبراسیون اتاق دارد
محل خروجی هوا پشت
نوع ورودی 1x XLR and 1x ¼” TRS
ورودی دیجیتال ندارد
طول 170 میلی متر
عرض 222میلی متر
ارتفاع 285میلی متر
وزن 5.3 کیلوگرم

 

مجموعه آواتات مشاور، طراح و تجهیزکننده سیستم صوتی استودیویی ،سیستم صوتی سالن آمفی تئاتر، تجهیز کننده صوت سالن همایش و سینما،تجهیزکننده صوتی سالن کنفرانس و اسپیکر اتاق های مانیتورینگ می باشد و با بهره گیری از مهندسین و متخصصین با تجربه در زمینه تجهیز سیستم صوتی ، تجهیز صوت سالن آمفی تئاتر ، نور و تصویر سعی در ارائه خدماتی متفاوت دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن:88909756-021
همراه:09198934336

 

 

پیام بگذارید